Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2019-04-15 11:05:42

Pasivažinėjimas vogtu automobiliu baigėsi trenksmu į medį

 

Cituojant Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato atstovo spaudai pranešimus, informacijos šaltinį prašome nurodyti

Skelbiant nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo   


 

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyris

 

Adresas: Birželio 23-sios g. 16                           Tel.  (8~5) 271 6162

LT-03602 Vilnius                                        El. paštas: vilniausvpk.vos.vrp@policija.lt

LIETUVA                                                   

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonas – (8~5) 271 6050

 

 

 

 

2019-04-15

 

   Keturiems neblaiviems vyrams pasivažinėjimas įmonės automobiliu baigėsi liūdnai ‒ trenksmu į medį. Paaiškėjo, kad automobilis pavogtas, dėl jo vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas.

    Balandžio 14 d. 21 val. 35 min. Švenčionių rajono policijos komisariate gautas Bareišiūnų kaimo gyventojo pranešimas, kad iš savo namo kiemo girdi, kaip netoliese esančiame miške „riaumoja“ automobilis. Iš gautos informacijos neatrodė, kad įvykis būtų labai reikšmingas, tačiau patruliuojantis policijos ekipažas į įvykio vietą  miško kelyje nuo Bareišiūnų k. Bevardžio ežero link atvyko per 16 minučių. Netrukus paaiškėjo, kad įvykis iš tikrųjų neeilinis ‒ automobilis  „VW Caddy“ buvo atsitrenkęs į medį, o prie automobilio stovėjo neblaivūs vairuotojas (0,16 prom.) ir trys keleiviai (0,43 prom., 2,03 prom. ir 2,01 prom.).

   Pareigūnams susisiekus su automobilio savininku, paaiškėjo, kad balandžio 12 d. apie 17 val. jis buvo paliktas Uždarosios akcinės bendrovės patalpose Dariaus ir Girėno g., Vilniuje. Kaip paaiškėjo, automobilį pavogęs bendrovės darbuotojas serga ir turi nedarbingumo pažymą, tačiau noras pasivažinėti su draugais, „pasipuikuoti vairavimo įgūdžiais“ netrukus privedė prie liepto galo. Automobiliui apgadintas priekis ir kairysis šonas. Keturiasdešimt šešerių metų vairuotojui teks atlyginti nuostolį ‒ automobilio savininkas įvertino 4 tūkstančiais eurų.


 

 

      

 

 
 
Bendrinti