Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2019-03-14 11:59:34

JYSK skelbia apie pasikeitimus vadovybėje

Pabaltijo ir Baltarusijos grupė JYSK paskelbė apie pasikeitimus bendrovės valdyboje. Kovo 15 d. įmonę palieka generalinė direktorė Dace Dovidena. Ji įmonėje dirbo 6 metus.

 

JYSK valdyba nori išreikšti didžiausią padėką D. Dovidenai už jos darbą siekiant įmonės tikslų. Per šį laikotarpį JYSK pagerino savo metinius finansinius rezultatus, atidarė 10 naujų parduotuvių ir įžengė į Baltarusijos rinką, kur toliau sėkmingai vykdo plėtrą.

 

Nuo kovo 15 d. valdybos nariu taps Artūrs Vikmanis. Įmonėje jis dirba jau 11 metų. A. Vikmanis vadovauja logistikos padaliniui, yra įmonės vadovų grupės narys, puikiai išmano įmonės procesus.  

 

JYSK prekinis ženklas siūlo Skandinaviškas prekes namams. Baltijos šalyse įmonė gyvuoja nuo 2001 metų, o Baltarusijoje nuo 2016 metų. Iš viso 4 šalyse veikia 35 parduotuvės, o iki 2020 metų planuojama atidaryti dar 7. Praėjusiais finansiniais metais bendrovės apyvarta siekė 97 mln. eurų.

 

„Negalima sustabdyti traukinio, kuris važiuoja greitai. Vietoj to galima į jį įpilti dar daugiau kuro. Žinoma, reikia daug laiko ir energijos, kad prisitaikytume prie naujo tempo, bet mes judame pirmyn. Mes turime galimybę pradėti kažką naujo,“ – sako JYSK prekės ženklo įkūrėjas Lars Larsen.

 

Šiandien  visame pasaulyje yra daugiau nei 2500 JYSK parduotuvių. Prekės ženklas yra populiarus visoje Europoje. JYSK tikslas – tapti žinomu prekės ženklu visame pasaulyje.  

 
 
Bendrinti